Dinsdag 8 maart verschijnt het Tara Stiles Kookboek met meer dan 100 simpele gerechten die superleuk zijn om te maken! Tara laat zien hoe jij gemakkelijk gezond kunt leven door te koken met heerlijke ingrediënten die je gewoon om de hoek haalt. Maak zelf een keuze uit de de meer dan 100 simpele gerechten die je in een handomdraai maakt. Of het nu een complete maaltijd, juices, salades, gezonde snacks of een lekker dessert is: Tara helpt je graag op weg in de keuken. Met heel veel groenten, geen vlees, en af en toe een beetje suiker. Want we mogen weer normaal eten, als je maar op let dat superleuk is om te maken. Even oefenen en je zult versteld staan van jouw kookkunsten. ‘Als je kunt eten, kun je eten’ – zo simpel is het volgens Tara. Wij mogen alvast een receptje met je delen, terwijl het nog niet eens is verschenen, hoe gaaf is dat?
Recept: zakje yogahaver
Tara Stiles: ”Dit lekkere tussendoortje is mijn levensredder op dagen dat ik alleen maar loop te rennen. Of ik nou de hele dag onderweg ben of in de stand aan projecten werk, een zakje yogahaver is heerlijk om bij de hand te hebben en je kunt het ook prima uitdelen. Als je klein bent, is het normaal om iets te eten bij je te hebben, maar op de een of andere manier gaat die goede gewoonte verloren als we volwassen zijn. Doe met me mee en neem vanaf nu ook weer een gezond tussendoortjes mee als je op pad gaat voor weer een dag vol actie. Je krijgt een hoop meer voor elkaar, kunt langer focussen en raakt niet in de verleiding om toe te geven aan ongezond kantinevoer of enorme shots cafeïne.”
Ingrediënten voor het recept van één zakje yogahaver:
– 300 g havervlokken- 150 g gemengde noten, gehakt – 1 appel, in stukjes – 3 el pure chocolade, in kleine stukjes – 3 el rozijnen – 1 tl kaneel – 1 tl kardemom – 4 el ahornstroop – 2 el kokosolie
Bereiding
Verwarm de oven voor op 180 graden. Doe de havervlokken, noten, appel, chocolade en rozijnen in een grote kom. Voeg kaneel, kardemom, ahornstroop en kokosolie toe. Meng goed. Schep het mengsel op de bakplaat en bak het 30 minuten in de oven. Haal het uit de over en laat het afkoelen. Fragment uit: Tara Stiles kookboek – meer dan 100 simpele gerechten die superleuk zijn om te maken