Jan den Boer

Tantra verrijkt je liefdesleven

Zin of geen zin?

Bij veel stellen staat deze vraag centraal.
tantra.jpgDoor tantrische meditatie kun je leren deze vraag los te laten en leren genieten van het verlangen. Vrijen wordt dan voor beiden aantrekkelijk en verbindend. Steeds meer stellen ondervinden dat inzichten uit tantra de weg wijzen naar een langdurig bevredigende liefdesrelatie.
Jan den Boer geeft in het boek Vrijen in verbinding de belangrijkste tantraprincipes en -oefeningen en laat aan de hand van voorbeelden zien dat (de behoefte aan) vrijen een kans is op spirituele bewustwording. De bijbehorende cd, met meditaties van Jan den Boer en muziek van Simone Awhina, maakt het mogelijk om het seksuele verlangen regelmatig als onderwerp van meditatie te kiezen.

Vrijen in verbinding

Het boek beschrijft de zeven kansen van een tantrische relatie in zeven praktische hoofdstukken met veel oefeningen en meditaties:

1 Geniet van je verlangen
2 Haal het moeten uit de seksuele begeerte
3 Leef vanuit je hart
4 Voorbij het gebruiken van de ander
5 Voorbij de oordelen
6 Voorbij zin of geen zin
7 Voorbij de vrijblijvendheid

Het boek is zowel gebaseerd op het tantrisch boeddhisme als op wetenschappelijke inzichten vanuit de seksuologie.

Vera Steenhart, seksuoloog:

'In mijn praktijk heb ik veel van zijn gedachtegoed kunnen benutten. Leren om genitaal verbonden te kunnen zijn zonder ander doel dan contact maken, helpt veel stellen om zich vrijer te voelen en te ervaren hoe het is om samen te zijn zonder veel te doen. Dat creëert ruimte en vrijheid en dan blijkt de seksuele vonk vaak dichterbij dan verwacht.'

Jan Geurts, boeddhist en schrijver van Verslaafd aan de liefde:

'Ik denk dat dit boek van Jan den Boer een waardevolle bijdrage levert aan het begrip en de praktische toepassing van tantra als spirituele methode. Ik wens je dan ook heel veel plezier bij het lezen en vooral bij het in de praktijk brengen van dit boek.'

Jan den Boer is een van de bekendste tantratrainers van Nederland.
Van zijn hand verschenen ook: Tantra, het verlangen naar verbinding (Synthese, 2004) en Boeddhisme (Ten Have, 2008).

Informatie: www.tantratraining.nl   
tantratraining@kpnmail.nl

Het boek is verkrijgbaar in de webshop. 

Interessant artikel? Aanbevolen boeken:

Reacties van lezers (0)

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer

Contact gegevens
De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.
Reactie
Type the characters you see in this picture. (verify using audio)
Type the characters you see in the picture above; if you can't read them, submit the form and a new image will be generated. Not case sensitive.
Blijf op de hoogte

Inspiratie voor vandaag

 

Op een affiche 'vloeken is aangeleerd' had iemand geschreven: 'geloven ook'.

- Fons Jansen

Eerdere quotes »

Yoga helpt

Leestip

Yoga helpt

T. Stiles

Prijs: € 19,95

Yoga zonder poespas. Voorwoord Deepak Chopra. Yoga kan veel aandoeningen voorkomen en genezen. Tara Stiles laat zien hoe eenvoudig en...

Meer informatie » | Bekijk meer boeken

Inschrijven voor de nieuwsbrief

Schijf u in voor de nieuwsbrief en ontvang:

  • Laatste blog artikelen
  • Komende evenementen
  • Nieuwste ontwikkelingen

Themadag Universele Wetten

120328-Themadag292x104.gif

Waarom aanmelden?

  • Blijf op de hoogte van inspirerend nieuws
  • Ontvang aanbiedingen
  • Deel ervaringen met andere leden

Maak een profiel aanHeeft u al een profiel? Log hier in