Succeskompas, richting geven aan je leven en werk
| Prijs: | € 125,- |
|---|---|
| Website: | Succeskompas, richting geven aan je leven en werk |
| Locatie: | Landgoed De Horst, Driebergen |
‘Indrukwekkend, praktisch, helder, legt verbanden, laat essenties van keuzes zien, reikt inzichten aan, getuigt van wijsheid, een aanrader.’
Dit zijn enkele van de eerste reacties op het boek Succeskompas van Theo Buijsrogge. Paul de Blot, Hoogleraar Business Spiritualiteit schreef een voorwoord.
Op 22 maart deelt Theo Buijsrogge met ons de inzichten uit het Succeskompas en gaat u aan de slag met dit Succeskompas.. Een bijeenkomst die u niet mag missen.
Wie ben ik echt, wat kan ik en wat wil ik?
Waarom bestaat mijn organisatie, waar doen we het voor?
Waar is de organisatie echt goed in en onderscheidt zij zich van anderen?
Door welke waarden laten wij ons leiden?
Wat doet de organisatie om met haar talenten haar doel te realiseren, voor wie en hoe wordt hiermee uitdrukking gegeven aan de waarden?
Het Succeskompas is het antwoord op deze vragen. Vier elementen blijken daarin essentieel te zijn. Doel, Talent, Waarden en Missie. Ze vormen samen het kompas om op te varen. Daarom heet het Succeskompas. Het beschrijft de essentie die richtinggevend is voor een succesvol bestaan.
Om werkelijk zinvolle antwoorden te kunnen geven moet je echt de diepte in, op zoek naar de ware essentie. Dat vereist een ander perspectief en meerdere invalshoeken om tot antwoorden te komen. Echt doordringen tot de essentie en afstand nemen van de dagelijkse gang van zaken is niet eenvoudig. Het Succeskompas biedt een effectieve handleiding daartoe.
Het begint met inzicht in de essentie van ons bestaan (alles is energie) en hoe dit werkt. Op basis hiervan succesvol richting geven aan je leven en werk gaat vooral ook over accepteren van het heden en loslaten van het verleden. Om vrij de toekomst te creëren met wat je zegt, denkt en doet. Vanuit een ruimer perspectief kijk je vervolgens naar de evolutie van je essentie. Met deze inzichten ontwikkel je je eigen succeskompas, en geef je vanuit je essentie succesvol richting aan je leven. Je succeskompas volgen geeft inspiratie, passie en energie. In organisaties leidt dit tot succesvolle producten en/of diensten, gemotiveerde medewerkers en duurzame relaties.
Deze bijeenkomst belooft een inspirerende middag en avond te worden waarin we uiteraard ook zelf aan de slag gaan met het Succeskompas. Hiermee wordt duidelijk of jij en/of je organisatie op koers liggen.
Theo Buijsrogge
“Problemen kunnen niet worden opgelost met het bewustzijn waarmee ze zijn gecreëerd” zei Albert Einstein ooit heel treffend. Dat geldt niet alleen voor het individuele bewustzijn, maar ook voor het collectieve bewustzijn van organisaties. Inzicht in de onderliggende dynamiek in mensen en organisaties is daarvoor noodzakelijk.
Met dat inzicht, de passie om overal door te dringen tot de essentie èn de vertaling hiervan naar praktische, richtinggevende oplossingen om authentieke en succesvolle resultaten neer te zetten, heeft Theo Buijsrogge het Succeskompas ontwikkeld.
Begin maart verschijnt het boek, met daarin een voorwoord van Paul de Blot SJ, Hoogleraar Business Spiritualiteit Nyenrode Business Universiteit.
Ondernemer Theo Buijsrogge heeft zelf jarenlange ervaring in leidinggevende en directiefuncties.
Daarnaast is hij oprichter van het Spiritueel Ondernemersnetwerk (SON). Als interim manager en coach richt hij zich op persoonlijke- en organisatieontwikkeling.
Locatie op de kaart
Inschrijven voor de nieuwsbrief
Schijf u in voor de nieuwsbrief en ontvang:
- Laatste blog artikelen
- Komende evenementen
- Nieuwste ontwikkelingen
Agenda categorieën
Kalender
De kalender wordt geladen…
Waarom aanmelden?
- Blijf op de hoogte van inspirerend nieuws
- Ontvang aanbiedingen
- Deel ervaringen met andere leden
Maak een profiel aanHeeft u al een profiel? Log hier in
Agenda
Laatste reacties
-

Kris Deckers op De wijsheid van een gebroken hart
Er is maar een weg... Je spoken in het licht zetten!
do 24 mei '12 om 12:54
-
Puck op Griekenland: stap uit de euro!
Dit geld ook voor het verzekeringswezen lijkt me.
wo 23 mei '12 om 16:58
-

Anoniem op Griekenland: stap uit de euro!
Eerst begrip en kennis, dan vooral je geld uitgeven, duurzamer leven, minder is...
di 22 mei '12 om 22:37


Reacties van lezers (0)
Er zijn nog geen reacties geplaatst.
Reageer