Labyrintwandeling, wandel je naar inzicht
| Prijs: | € 35,- |
|---|---|
| Website: | Labyrintwandeling, wandel je naar inzicht |
| Locatie: | park Sonsbeek, Arnhem |
Wandel jezelf naar inzicht en helderheid
Behoefte aan nieuwe antwoorden?
Behoefte aan meer inzicht over jezelf?
Behoefte aan een moment om even bij jezelf stil te staan?
Of wil je gewoon eens de ervaring van het lopen van een labyrint?
Voortschrijdend naar inzicht
Een labyrint kun je zien als een metafoor voor je levensweg. Er is geen einddoel, de weg is het doel. Het lopen van een labyrint helpt je inzicht te verkrijgen bij levensvragen.
Het verheldert de manier waarop je in het leven staat en welke invloed dat heeft op je overtuigingen en handelingen.
Het labyrint is een doorlopende weg waarbij je niet kunt verdwalen. Stap voor stap laat je los en richt je aandacht zich naar binnen. Zo vervolg je je pad naar het centrum van het labyrint dat je eigen kern symboliseert. Daar kun je volledig tot je zelf komen en ervaren wat het betekent om in contact met je Stilte te zijn. Het antwoord en inzicht neem je mee op je weg naar buiten, de wereld in.
Samen op weg, ieder zijn pad
We spreken af bij de Witte Villa in Park Sonsbeek, Arnhem. Na de kennismaking en inleiding beginnen we onze wandeling. Extra aandacht is er voor aarding en ontspanning zodat je goed contact hebt met je lijf en je beter bij jezelf kunt blijven.
De natuur biedt je een omgeving van onvoorwaardelijke aandacht waardoor je ontvankelijker wordt voor je innerlijke wijsheid.
Daarna leggen we samen het labyrint en krijgt iedereen de tijd om alleen het labyrint te lopen. Na afloop is er ruimte voor het delen van je ervaringen.
Tot slot is er ruimte voor ontmoeting en om na te praten bij een kop thee of koffie.
Data: 29 mei; 6 juni 2011
Tijd: van 13:00 uur tot 17:00 uur.
Locatie: we verzamelen bij De Witte Villa, Park Sonsbeek, Arnhem
Deelname: minimaal 2 en maximaal 6 deelnemers. Meld je wel even aan van tevoren, via info@sprengcoaching.nl of telefonisch 06 10248934
Kosten en baten: jouw investering bedraagt €35. Je winst is meer overgave aan de bedding in jezelf en een vergroot vertrouwen op jouw pad.
Locatie op de kaart
Inschrijven voor de nieuwsbrief
Schijf u in voor de nieuwsbrief en ontvang:
- Laatste blog artikelen
- Komende evenementen
- Nieuwste ontwikkelingen
Agenda categorieën
Kalender
De kalender wordt geladen…
Waarom aanmelden?
- Blijf op de hoogte van inspirerend nieuws
- Ontvang aanbiedingen
- Deel ervaringen met andere leden
Maak een profiel aanHeeft u al een profiel? Log hier in
Agenda
Laatste reacties
-

Kris Deckers op De wijsheid van een gebroken hart
Er is maar een weg... Je spoken in het licht zetten!
do 24 mei '12 om 12:54
-
Puck op Griekenland: stap uit de euro!
Dit geld ook voor het verzekeringswezen lijkt me.
wo 23 mei '12 om 16:58
-

Anoniem op Griekenland: stap uit de euro!
Eerst begrip en kennis, dan vooral je geld uitgeven, duurzamer leven, minder is...
di 22 mei '12 om 22:37


Reacties van lezers (0)
Er zijn nog geen reacties geplaatst.
Reageer