Bevrijd je stem!
| Prijs: | € 95,- |
|---|---|
| Website: | Bevrijd je stem! |
| Locatie: | De Windbreker, een kwartiertje lopen van het Centraal Station., Amsterdam, Noord-Holland, Nederland |
Naarbinnen en naarbuiten
Een intensieve ééndaagse workshop stembevrijding onder leiding van Sarah Jens. In een kleinere groep (max. 12 deelnemers) werken we aan de ontwikkeling van je stem, je zingen, je muziek. Daarbij wordt vooral geïmproviseerd, op een manier waarop dat voor iedereen toegankelijk is. De workshop duurt van 10.00 tot 17.00 uur.
In de ochtend werkt Sarah met de groep aan de fysieke aspecten van het zingen. Na de lunchpauze, die ieder op eigen gelegenheid doorbrengt, krijgt iedereen de kans om, al dan niet met pianobegeleiding, zijn of haar eigen lied van dat moment te zingen.
Hoe klink jij vandaag? Durf je jezelf te laten horen? Iedere zanger en zangeres, ook degene die zijn kunsten alleen in de badkamer beoefent, maakt z’n eigen fascinerende, maar niet altijd makkelijke zoektocht door. We zoeken naar onze innerlijke kracht om die vervolgens gefocust en gedoseerd maar zonder overbodige terughoudendheid tot expressie te brengen. Al zingend ontwikkelen we de bereidheid om ons helemaal te geven. We zien soms angst onder ogen, maar laten ons er niet door stoppen en zingen het lied dat nu in ons is. En zo ervaren we al doende de vreugde van de vitaliteit die door ons heen stroomt.
Kijk of het iets voor jou is op de website van Jan Kortie of lees een eerder artikel over de stem van je ziel en stembevrijding.
Inschrijven voor de nieuwsbrief
Schijf u in voor de nieuwsbrief en ontvang:
- Laatste blog artikelen
- Komende evenementen
- Nieuwste ontwikkelingen
Agenda categorieën
Kalender
De kalender wordt geladen…
Waarom aanmelden?
- Blijf op de hoogte van inspirerend nieuws
- Ontvang aanbiedingen
- Deel ervaringen met andere leden
Maak een profiel aanHeeft u al een profiel? Log hier in
Agenda
Laatste reacties
-
Iemand zei ooit: 'Ik hou van mij en het is wederzijds'
ma 6 feb '12 om 0:51
-
Geert Kimpen op Red de Bibliotheca Philosophica Hermetica
Wat goed om te horen Annick; dank om te laten weten!
zo 29 jan '12 om 12:52

Reacties van lezers (1)
joke bakker zegt:
Op ma 26 okt '09 om 9:56
wil graag op de hoogte blijven en deelnemen aan bevrijd je stem
Reageer